دوره مدیریت و ساماندهی آژانس های املاک چیست؟

برای آموزش مدیریت، سازماندهی و بهره وری آژانس های املاک ما از آخرین ورژن ISO 9001 تحت تعالیم داکس آلمان استغاده می کنیم. در این سیستم مدیریت کیفیت که مربوط به مبحث 32 مدیریت آژانس های املاک است، یک جریان COP (مشتری به مشتری) آن را هدایت می کند.

پیاده سازی مدیریت یک آژانس، نیاز به استاندارسازی دارد و ما بندهای این استاندارد را به صورت یک سیستم مدیریتی به شما ارائه می‌دهیم.

هر ساله سازمان ANNEX-SL این استانداردها را به روزرسانی می‌کند. این در حالیست که قدمت استانداردهای املاک به هفت هزار سال پیش برمی‌گردد که هرساله در آن روش‌های ایجاد و مدیریت آژانس‌های در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار می گیرد.
با به وجود آمدن این استاندارد، دیگر سازماندهی و مدیریت آژانس‌ها به صورت قدیمی نیست و کاملا تغییر پیدا کرده است. در گذشته، آژانس‌های املاک را فقط محلی برای فروش املاک می‌دانستند، اما در حال حاضر به «دلالی اطلاعات» تبدیل شده است. در این راستا ما آژانس‌های موفق زیادی در دنیا داریم که در این حوزه بسیار قوی کار می‌کنند و سودهای بسیار بالایی دریافت می کنند که معادل درآمد نفتی یک کشور است، از جمله این آژانسها می توان به ریمکس، کلرویلیامز، زیلو و … اشاره کرد.

آیا استانداردهای خارجی با فرهنگ و اقتصاد ایران هم‌خوانی دارد؟

استانداردهای بیان شده کاملا بین‌المللی هستند و در این آموزش ها موارد مدیریتی پیشرفته و عملی صحبت می شود تا بهره وری آژانس ها را با توجه به هزینه های سربار، تعداد کارشناسان، میزان و تعداد کمیسیون ها و … افزایش دهیم.

طی سالیان گذشته در چند آژانس املاک در ایران این سیستم مدیریت کیفیت را اجرا کرده ایم و نتیجه بسیارعالی کسب کرده ایم. ما سعی داریم که آژانس‌های املاک را به سوی تکامل سوق دهیم و با استفاده از این روش، 10 تا 20 برابر سود خود را افزایش دهند.

اطلاعات دوره

شروع دوره خصوصی

بصورت توافقی

مدت زمان

16 ساعت

قیمت دوره خصوصی

10 میلیون تومان

محل برگزاری

تهران- دانشگاه علمی کاربردی هادی واقع در خیابان ستارخان.

برای ثبت نام در این دوره با شماره 8802429-021 تماس حاصل نمایید.

مزایای شرکت در دوره مدیریت و ساماندهی آژانس های املاک

دوره کاملاً کارگاهی

در این دوره مباحثی که تدریس می شود را با کمک استاد به صورت عملیاتی اجرا خواهید کرد تا مباحث را عمیق یاد بگیرید

ارتباط آسان با استاد

شما می توانند در گروه تلگرامی و واست اپ با دکتر کاشانی کیا در ارتباط باشید و به راحتی پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

حضور مجدد رایگان

اگر احساس نیاز به یادگیری بیشتری کردید، می توانید با هماهنگی در کلاس های بعدی همین دوره بصورت رایگان شرکت کنید.

ارائه مدرک بین المللی

در پایان این دوره به شما مدرک بین المللی و فنی حرفه ای ارائه می شود که قابلیت ترجمه نیز دارد.

درباره مدرس

دکتر امیرهمایون کاشانی کیا سابقه ۵۰ ساله خانوادگی در شغل املاک دارند. ایشان بیش از سی سال است که در این حوزه بصورت تخصصی فعالیت می کنند. دارای تحصیلات DBA از وزارت علوم و مولف 28 عنوان کتاب در زمینه آموزش دلالی علمی املاک است. ورکشاپ های آموزشی بی‌شماری در زمینه املاک و مستغلات تحت لیسانس های بین المللی در سرتاسر ایران برگزار نموده اند.

عکس استاد2

دکتر امیرهمایون کاشانی کیا

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد…

تخفیفات دوره ها به چه صورت است؟

در صورت تخفیف، قبل از شروع دوره در پیج اینستاگرام dr.kashanikia@ اعلام خواهد شد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

صاحبان آژانس و افرادی که تمایل دارند آژانس املاک خود را راه اندازی کنند.

من چگونه می توانم با شما ارتباط برقرار کنم؟

شما می توانید برای کسب اطلاعات با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:
021-88024290
09126111882

امکان حضور در کلاسهای تهران را ندارم. چگونه می توانم در این دوره ها شرکت کنم؟

ما بصورت ماهانه ورکشاپ های فشرده یک روزه در شهرهای مختلف اجرا می کنیم. اگر تمایل دارید می توانید یک گروه تشکیل دهید و این دوره را در محل مورد نظر شما برگزار نماییم و یا اینکه تماس بگیرید تا در صورت داشتن نماینده در شهر شما، از طریق نمایندگان برای شما دوره ای تدارک ببینیم.

آکادمی کاشانی کیا با مدیریت دکتر امیرهمایون کاشانی کیا جهت اهمیت آموزش مشاورین املاک راه‌اندازی شده است. مشاورین املاک بخش اصلی و تعیین کننده بازار مسکن هستند و نقش اصلی بازار مسکن را مشاورین املاک بازی می کنند. خدمات اصلی آکادمی، آموزش تخصصی مشاورین املاک، ساخت و راه اندازی آژانس املاک می باشد

آدرس :تهران – بزرگراه شیخ فضل ا… جنوب – خ. سازمان آب – خ. حاجی پور امیر – خ.کریمان – جنب مجتمع مسکونی نگین – موسسه آموزش عالی هادی

مهدی حسن پور

تست تست تست تست

برای ثبت نام در این دوره با شماره 8802429-021 تماس حاصل نمایید.

Call Now Buttonتماس با آکادمی کاشانی کیا
WhatsApp chat